Panevėžyje kuriasi Mopsų bendruomenė

Kaimynai - Kumpis ir ArbūzasPanevėžyje kuriasi mopsų bendruomenė. Įvyko pirmasis šių mielų keturkojų ir jų šeimininkų susitikimas. Anot tokių šuniukų augintojų, mopsų bendruomenė turėtų būti tikras žinių šaltinis naujai šuniukus įsigijusiems šeimininkams.

Mopsus auginantys panevėžiečiai į vieną grupę susirinko pastebėję, kad jų yra gana nemažai bendrame Lietuvos mopsų socialinio tinklo puslapyje. Nors į pirmąjį susitikimą atvyko tik 8-etas šių mielų keturkojų, mopsų šeimininkai Panevėžyje jų pastebi kur kas daugiau, tad tikėtina, kad bendruomenė plėsis.

„Idėja susitikimui kilo, kai vaikštinėdama parke su savo šuneliu įkėliau nuotrauką į „Facebook“ grupę „Mopsai, gyvenantys Lietuvoje“ ir paklausiau, ar turime mopsų savame krašte? Gavau nemažai teigiamų atsakymų su nuotraukomis, todėl nieko nelaukusi su kitais mopsų šeimininkais pradėjome planuoti susitikimą Panevėžyje“, – pasakojo viena iš bendruomenės įkūrėjų Viltė Kondrotaitė.

Svajojantiems apie būtent šios veislės šunį jų šeimininkai kone vienbalsiai tvirtina, kad mopsai – geriausias pasirinkimas ieškantiems nedidelio mielo visos šeimos draugo.

Nuo šiol Panevėžio mopsų bendruomenė susitikti planuoja kiekvieną sekmadienį. Daugiau informacijos apie susitikimus galima rasti specialiai sukurtoje „Facebook“ grupėje „Panevėžio mopsai“.

Šaltinis: https://jp.lt/panevezyje-kuriasi-mopsu-bendruomene/