Panevėžio mopsai Kalėdoms ruošėsi gerais darbais

Tomas Morkūnas ir Vilmantas BieliūnasPanevėžio mopsų bendruomenė kartu su viešąja įstaiga „Dogspotas“ organizavo Kalėdinę akciją „Išpildyk Kalėdinį suplotasnukio norą!“.

Daugiau kaip dvi savaites Panevėžyje buvo renkama parama įstaigos „Dogspotas“ globotiniams. Bendruomenės nariai neliko abejingi suplotasnukių norams ir gausiai prisidėjo parama būtiniausiais daiktais: vaistais, pledais, maistu, higienos priemonėmis ir kt.

„Paskelbę akciją nesitikėjome, kad sulauksime tiek palaikymo – ne tik dovanotais daiktais ar pinigais, bet ir gražiais žodžiais. Tikrai labai smagu, kad mūsų dar visai jauna mopsų bendruomenė tokia aktyvi ir draugiška”, – teigė Panevėžio mopsų bendruomenės įkūrėjas Tomas Morkūnas.

Panevėžyje surinkta parama pasiekė Vilniuje įsikūrusius viešosios įstaigos „Dogspotas“ globotinius, o bendruomenės atstovai turėjo progą susipažinti ir su pačiais mažiausiais – vos dviejų savaičių amžiaus – mopsiukais.

„Esame nuoširdžiai sujaudinti ir dėkingi už Panevėžio mopsų bendruomenės surinktą paramą. Nors ši bendruomenė įsikūrė dar visai neseniai, iš karto ėmėsi gerų darbų ir tai maloniai mus nustebino. Mopsų mylėtojų atstovai nepatingėjo mūsų aplankyti ir atvežė visą krūvą lauktuvių – valymo priemonių, pledų, konservų”, – teigė įstaigos „Dogspotas“ vadovė Indrė Pileckienė.

Šaltinis: https://jp.lt/panevezio-mopsai-kaledoms-ruosesi-gerais-darbais/